Site logosu

Havale Talimatları

işletmenizin büyüdüğü nokta

Havale / EFT Ödeme Talimatları

Banka hesap numaralarımızı ile detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz

Banka Hesap Bilgileri

Banka: Türkiye İş Bankası
Hesap İsmi: Markal Danışmanlık Bilişim Reklam
Şube Kodu: 6500
Hesap No: 0867178
IBAN: TR53 0006 4000 0016 5000 8671 78

Siparişinizin tamamlanabilmesi için yukarıdaki hesap numarasına siparişinize ait toplam Net tutarı göndermeniz gerekmektedir.

Ödeme işlemi sırasında aşağıdaki hususlara dikkat ediniz:

  1. Alıcı adına ” Markal Danışmanlık Bilişim Reklam ” yazılmalıdır.
  2. Yapılan EFT veya Havale işleminde Açıklama kısmında mutlaka Ad, Soyad, Kullanıcı Adı ve tercih ettiğiniz paketi oluşturduğunuzda size gönderilen Fatura numaranızı yada ilgili sektörün paket adını belirtmeyi unutmayınız: Ör: “Ad, Soyad, Kullanıcı Adı, Satılık Araç (Gelişmiş Paket) Yada Fatura No: 28935” Paketinizin kısa sürede etkinleştirilmesi açısından önemlidir.
  3. İlan girişlerinizi hızlandırmak için ödeme işleminize ait Banka dekontunu destek@isletmem.com adresine E-Mail olarak veya +90 543 896 79 27 numaralı WhatsApp destek telefonumuza gönderebilirsiniz.
  4. Bu yöntemle yapacağınız ödemelerde tercih ettiğiniz paketin aktifleştirilmesi için başlangıç süresi ödemenin ilgili hesaba geçtiği andır. Bu sebeple Havale / EFT talimatlarınızda ödemenin hesabımıza işlem yapıldığı anda geçmediğine dikkat etmelisiniz. Havaleniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme konulacaktır.
  5. Kredi kartınızdan veya Havale / EFT ile gerekli ödemeniz onaylandığında sistem, tanımlı E Postanıza İlanlarınızın girişine izin verildiğine dair bilgi maili gönderecektir. (Gelen kutunuzda değil ise spam kutunuzu kontrol edin)
  6. Havale/EFT yöntemini tercih ettiğinizde siparişinizin ardından 1 iş günü içerisinde ödemeniz hesaplarımıza ulaşmış olmalıdır. Bu süre içerisinde ödemeniz bize ulaşmazsa siparişiniz iptal edilir. Ödeme yapmanıza rağmen siparişiniz henüz onaylanmadıysa ödeme dekontunuzu tarafımıza  ileterek paketinizi etkinleştirebilirsiniz.
  7. Müşteri iradesinden farklı şekilde gerçekleştirilen havale işlemleriyle ilgili olarak Müşteriye işletmem.com ’a karşı herhangi bir hak doğurmaz.
EFT ve Havale Arasındaki Farklar Nelerdir?

EFT, farklı bankalarda bulunan hesaplar arasında yapılan bir ödeme yöntemidir. Havale, bir bankada bulunan farklı hesapların birinden doğrudan diğerine para aktarılmasını sağlayan bir ödeme yöntemidir.

EFT iş günleri ve mesai saatleri içinde yapılabilirken, havale iş günü ve mesai saatleri gibi zaman sınırı olmaksızın her an yapılabilir. Zaman kısıtlamasının olmaması banka havalesini EFT’den ayıran ve avantajlı hale getiren en önemli özelliktir.

Bütün bunlarla birlikte, havale genellikle EFT’den daha düşük işlem maliyetine sahiptir. Çoğu zaman havale işlemlerinden ücret alınmayabilir, ancak EFT işlemleri genellikle ücretlendirilir. Bu durum bankaların ürün ve hizmet politikalarına göre değişiklik gösterir.