Site logosu
Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmet sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Aslan ticaret; Ürettiği AL KADİR TEA ve AL KADİR COFFEE Markaları ile girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1960 yılında kurulmuştur.
1996 Yılında Gıda ve hırdavat sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede çay ve kahve üretim alanlarını da ekleyerek ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiştir. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ÇAY ve KAHVE sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.
Şirketimiz pazar araştırmaları ışığında; ürünlerimizi bölgelerin damak tatlarına göre sunmanın yanında markalaşma faaliyetlerimiz hızla devam etmekte, nitekim İnsanların çay ve kahve tercihlerini daha çok damak tadı sonra sırasıyla marka, kalite ve fiyat etkilemektedir. Teşekkülümüz tarafından üretilen paketli ürünler; çay kahve dağıtım açısından stratejik öneme sahip faaliyet gösteren, Pazarlama kanallarımız ile iç piyasada satışa sunulmaktadır. Bu bağlamda pazarlama kanallarıyla amaçlanan; Teşekkülümüz mamullerinin belirlenen hinterlandın en uzak noktalarına ulaştırılması ve bu noktalardaki satıcının rafında ve tezgahında Kahve ve çayın bulundurulması, böylece geniş bir tüketici kitlesine ulaşmak suretiyle pazarın genişletilmesidir.
Teşekkülümüzde Türk Gıda Kodeksi Siyah Çay ve kahve Standardına uygun kalitede çay / kahve üretilmekte ve ALKADİR TEA ile ALKADİR COFFEE markalarıyla değişik isimlerde kendine özgü ambalajlarda piyasaya sürülmektedir. Satışımızı etkin kılmak ve sürekliliği sağlamak için günün koşullarına göre düzenlemeler yapılmakta, piyasalar aralıksız takip edilmektedir. Teşekkülümüz mamullerini belirlemiş olduğu toptan satış fiyatlarıyla, doğrudan, mağazalar zinciri statüsünde faaliyet gösteren satış noktalarına veya organizatör firma aracılığı ile satmaktadır.
İşletmemiz ekonomik gereklilik, karlılık ve verimlilik ilkeleri doğrultusunda; sermaye birikimine yardım ederek yatırım kaynağı oluşturmak, serbest piyasa şartlarında en çok faydayı temin etmek, gerekli hammadde temini ile her türlü çay/ kahve ürünlerini üretmek, pazarlamak, ithal ve ihraç etmek, iç ve dış pazarlarda İşletmenin rekabet gücünü artırmaya yönelik olarak ilişkili ve yan ürünlerde gerek ve fayda görülen her türlü faaliyetlerde bulunmaktır.

Tamimiyle doğal (GDO suz) ve taze ürünleri özenle seçerek damakta tad bırakmaktayız.

İletişim
 • Telefon:
  +90 533 557 09 96
 • E Posta:
  alkadirtea@gmail.com
 • Ad Soyad / Firma
  ARSLAN TİCARET
İl İlçe
Adres
 • Henüz yorum yok.
 • Yorum ekle