Site logosu
Hakkımızda

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Yıldızeli nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma ve depo taşıma hizmetlerimizden randevu alarak faydalanabilirsiniz. Şehir dışı nakliyat hizmetimiz için bizi arayarak ayrıntılı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

Ücretsiz Eksper Hizmeti

Expertiz hizmetimiz, her profesyonel evden eve nakliyat firmasının sunması gerektiği hizmetlerden birisi olup, gerek görülmesi halinde eşyalarınızın ve eşyalarınızın taşındığı binanın keşfini yapıp durum değerlendirmesi yaparak, en sağlıklı hizmeti sunabilmek için verdiğimiz bir hizmettir. Expertiz hizmetimiz, tamamen ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz bir hizmettir.

Ekspertiz hizmetimizle, size en sağlıklı taşıma hizmetini sunabilmemiz için eşyalarınızın taşınacağı yeni adres ve eski adresinize keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

Özel Paketleme Hizmeti

Firmamız için öncelikli olan ticari kaygılardan ziyade, müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması halinde, ticari bir başarının geleceği de kaçınılmazdır. Bu düşüncelerle hareketle sizlerin memnuniyetini eksik bırakmamak için, darbe emici 1. Sınıf eşya ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanarak, eşyalarınızın daha sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.
Kırılabilecek eşyalar, elbise dolabınızdaki eşyalar, beyaz eşyalar, mobilyalar, gerektiğinde TV ve avizeleriniz özel yöntemlerle paketlenir. Tüm eşyalarınız hazır olduğunda dikkatlice aracımıza yüklenir. Yeni adrese nakliye edilen eşyalar dikkatlice evin içine kadar taşınır. Paketler düzenli ve sizin istekleriniz doğrultusunda yerleştirilir.

Demonte ve Montaj Hizmeti

Eski yerinizdeki eşyaların sökümü ve yeni yerlerine montajını, uzman ekibimizle titizlikle yapıyoruz.
De-monte olması gereken tüm eşyalarınızı söküyoruz ve yeni adresinizde profesyonel marangozlu ekiplerimiz ile tekrar montajını yapıyoruz.

Sigortalı Nakliye Hizmeti

Yıldızeli nakliyat firmasında, profesyonellik esastır. Profesyonelliğin bir gereği olarak da, sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimizle tüm eşyalarınız taşıma süreci boyunca sigortalanmakta ve olası hasarlara karşı maddi zararınız sigorta kapsamında karşılanmaktadır.
Tüm eşyalarınız, kaybolma, kırılma ve zarar görme gibi durumlara karşı taşıma ve nakliye işlemlerinin başından sonuna kadar güvence altına alınmaktadır.

Hijyenik Profesyonel Ekipmanlar

Araçlarımız, paketleme ekipmanlarımız ve ekibimiz hijyen standartlarına önem vermektedir. Aracımız ve ekipmanlarımız her taşımadan önce temizlenmektedir.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda, asansörlü nakliye aracımızın yaklaşmasında herhangi bir sorun olmayan durumlarda, asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Hizmeti

Yıldızeli taşımacılık olarak İstanbul geneline vermiş olduğumuz tüm nakliye hizmetlerini, şehirlerarası nakliyat hizmeti olarak da vermekteyiz.

Parça Eşya Nakliye Hizmeti

Firmamız gerek İstanbul’un her yerine ve gerekse şehirlerarası taşımacılık hizmetiyle tüm şehirlere, parça eşya taşımacılığı yapmaktadır.

Kurumsal Eşya Taşımacılığı

Gerek kurumlara ve gerekse özel sektör kuruluşlarına özel, profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet kapsamında okul, hastane, banka, değerli evrak ve eşya taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Klasik İnsan Gücüne Dayalı Eşya Taşımacılığı

Siz değerli müşterilerimizin tercihlerine göre, klasik insan gücüne dayalı evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti isteyen müşterilerimizin bulundukları binanın ve dairenin asansörlü taşımacılığa elverişli olmaması durumunda, klasik insan gücüne dayalı nakliye hizmeti vermekteyiz.

İletişim
 • Telefon:
  05454554635
 • E Posta:
  yildizelinakliyat@gmail.com
 • Ad Soyad / Firma
  Arif İbriktar
Adres
Açık
24 saat açık Haftalık programa geçiş yap
 • Pazartesi

  24 saat açık

 • Salı

  24 saat açık

 • Çarşamba

  24 saat açık

 • Perşembe

  24 saat açık

 • Cuma

  24 saat açık

 • Cumartesi

  24 saat açık

 • Pazar

  24 saat açık

 • 26 Mayıs 2024 00:51 Yerel Saat

 • Henüz yorum yok.
 • Yorum ekle